Favoriet!

Zoeken naar kabouters!

Tijdens de kerstvakantie kun je de kabouterspeurtocht in het dwaalgebied doen. Een leuk uitje met het gezin of vrienden. Als je alle kabouters vind maak je kans op een prijs!

In de etalages van 8 verschillende winkels uit het Dwaalgebied kun je kabouters vinden. Alle kabouters samen vertellen een winters verhaal. 1/8 van het verhaal staat naast het bord van de kabouter. 1 Letter op het bord heeft een andere kleur dan de andere letters. Alle 8 de gekleurde letters vormen samen een woord. De verhalven vertellen je een verhaal over het Dwaalgebied en het avontuur dat de kabouters mee maken. 

Heb je het woord met alle 8 letters? Mail het antwoord dan naar info@centeroftilburg.nl. Als je dat hebt gedaan maak je kans op een zak met tien olliebollen van Bierens gebakkraam op het Pieter Vredeplein. 

Delen
Nieuwsbrief
Delen