Must see!

Wandelen aan de Piushaven

Tijdens corona is even een wandelingetje maken om een frisse neus te halen heel populair geworden in Tilburg. De natuurgebieden zijn drukker en ook de Piushaven is populair. Omdat de horeca gesloten is vanwege de huidige maatregelen maar wél open mag voor take-out, komen ze nu met een tof, nieuw initiatief!

In de weekenden en met lekker weer worden er kleine hutjes op de kade geplaatst van de lokale ondernemers zodat je tijdens het wandelen toch kan genieten van iets lekkers zoals een kopje koffie, glühwein, Schrobbelèr, broodjes, soep en andere lekkernijen.

Om aan de geldende coronamaatregelen te voldoen worden de hutjes een eindje uit elkaar geplaatst zodat er genoeg ruimte overblijft om je veilig door de Piushaven te begeven. Nu kan je dus tijdens je wandeling ook nog de lokale horeca een hart onder de riem steken. Om het allemaal extra gezellig te maken zullen er ook vuurkorven worden geplaatst en blijft de drijvende verlichting op het water nog even drijven. 

 

Foto: Suzanne Verhagen.

Delen
Nieuwsbrief
Delen