Kids

Voel je welkom in de Noordstraat!

Ken jij de Noordstraat al? Nu er wat meer mogelijk is en gaat worden, nodigen de ondernemers van de Noordstraat je hartelijk uit om op (her)ontdekkingstocht te gaan. Kijk je ogen uit bij de prachtige gebouwen en de rijk versierde gevels. Neem plaats op een van de gezellige terrasjes en geniet van een hapje en/ of drankje in de zon.

Wist je dat bijna al deze ondernemers een hondje van de zaak hebben? Sommige zijn permanent in de winkel aanwezig terwijl andere af en toe langskomen om rond te snuffelen en een aai te halen. Ben je nieuwsgierig naar de hondjes? Loop dan eens binnen bij de zaken om van alle 14 hondjes een sticker te sparen voor in het speciale stickerboekje.

Verzamel jij ze allemaal?

Het boekje en de stickers kun je verkrijgen bij de deelnemende winkels in de Noordstraat.

Delen
Nieuwsbrief
Delen