Vind een van de sleutels in het Spoorpark en win mooie prijzen!

Ga vanaf 26 september op zoek naar de bijzondere sleutel die is verstopt in het Spoorpark!

Aan roze koorden zijn er sleutels verstopt die je zomaar kan tegenkomen, Misschien hangt deze wel aan jouw favoriete bank of aan een willekeurige boom. Als jij een van de gelukkige vinders van de sleutel bent mag je in het TextielMuseum een kluisje openen waar mooie prijzen in zitten, zoals een volledig verzorgde overnachting bij Hostel Roots.

Elke keer dat het kluisje opengaat ligt er een nieuwe prijs in, en het mooie is; je hebt altijd prijs! Naast een overnachting in hostel Roots kun je ook een luncharrangement winnen of een theedoek van het label; byTextielMuseum. Ook biedt de sleutel toegang tot het museum voor twee personen. Dat is natuurlijk de últieme kans de nieuwe tentoonstelling van Kiki van Eijk te bekijken. 

 

Foto: TextielMuseum

Delen
Nieuwsbrief
Delen