Nieuw!

Veilig shoppen in de Binnenstad

De zomer komt eraan en het weer wordt steeds beter. Je wilt graag naar buiten en dingen ondernemen. Ook lekker winkelen is een van de favoriete activiteiten onder inwoners in Tilburg. Door de huidige situatie rondom het Coronavirus heeft gemeente Tilburg een aantal maatregelen genomen zodat er ook in de Tilburgse binnenstad veilig kan worden gewinkeld.

  • Locaties in de binnenstad zijn afgezet met paaltjes en koorden die ervoor zorgen dat mensen de juiste afstand tot elkaar kunnen houden.
  • Er zijn posters gemaakt voor het maximum aantal wachtende in de rij, zodat deze niet te lang worden en anderen niet kunnen hinderen.
  • Wanneer er ontsmettingsmiddelen aanwezig zijn in de winkels dien je deze te gebruiken ter bescherming van jezelf en de omgeving.
  • Er lopen gastvrouwen rond in de binnenstad die je kunnen ondersteunen mocht je vragen hebben.

De gemeente adviseert je niet naar de winkel straat te komen als het druk is. Neem dus een kijkje in de winkelstraat via de webcam voordat je komt. Is je bezoek niet dringend? Stel je bezoek dan nog even uit.

Er wordt constant gewerkt aan een veilige binnenstad, zowel voor bezoeker als ondernemer of inwoner.

Delen
Nieuwsbrief
Delen