Nieuw!

Urban Street Art Tour op E-steps!

Misschien is het jullie ook opgevallen: Tilburg krijgt er steeds meer street-art bij. De gemeente vraagt steeds vaker aan kunstenaars of ze onze stad willen versieren. En wij worden daar wel blij van! Je kunt de toffe kunstwerken op straat nu ontdekken tijdens de Urban Street Art Tour. Die tour kun je per citystep, fiets of te voet volgen. Tijdens jouw ontdekkingstocht kom je langs verschillende muurschilderingen: van Erik Veldmeijer tot Paul de Graaf. Waar vroeger de termen ‘streetart’ en ‘graffiti’ geassocieerd werden met vandalisme, is dat anno 2021 helemaal niet meer het geval. Streetart is booming, en Tilburg loopt aan kop!

  • Plan je Urban Street Art Tour via deze link en reserveer daar eventueel je E-Step of fiets. 
  • Haal je plattegrond en Borrel To Go tas van Grand Café Puur gevult met heerlijke borrelhapjes én drankjes op 
  • Volg de route en geniet van de kunst
  • Haal een zoet boxje voor 2 personen en 2 warme drankjes (1 drankje p.p.) naar keus bij Smeer 'm op. 
  • Tussendoor of na afloop kun je op vertoon van je plattegrond nog terecht bij Grand Café Puur voor 2 drankjes naar keuze. (1 drankjej p.p.).

Let op:

  • Kijk voor de huidige openingstijden van Smeer ‘m altijd even op de site www.smeer-m.nl.
  • Vanwege de populariteit van de citysteps kan het voorkomen dat deze niet beschikbaar zijn op de geboekte datum. Neem daarom altijd voor het boeken van dit arrangement contact op met Mercure Hotel Tilburg Centrum voor de beschikbaarheid van de citysteps en de fietsen.
Delen
Nieuwsbrief
Delen