Kids

Tiny Forest op Biervlietplein

Tilburg wordt een Tiny Forest rijker! Een Tiny Forest is een klein bos ter grootte van een tennisbaan, dat bestaat uit bomen en struiken die in Nederland heel goed kunnen groeien. De plek van het derde Tiny Forest? Het Biervlietplein! De werkzaamheden starten in de week van 8 maart.

Naast het Tiny Forest op het Biervlietplein ligt het Buitenlokaal. Een plek waar kinderen leren over de Nederlandse natuur en waar buurtbewoners elkaar kunnen ontmoeten. Het Tiny Forest is een super fijne plek voor mensen maar ook voor vlinders, bijen, vogels en kleine zoogdieren.

Kinderen helpen bij de aanleg

De kinderen van SBO Westerwel en de Scouting Rey de Carle mogen helpen bij de aanleg van het Tiny Forest. Gemeente Tilburg en het IVN hopen dat het Tiny Forest echt een plek voor de kinderen wordt van de basischool, maar natuurlijk ook voor alle kinderen uit de buurt.

 

Foto:Remi Müller.

Delen
Nieuwsbrief
Delen