Tilburgse horeca schakelt weer over op afhalen en thuisbezorgen: check hier welke restaurants en lunchrooms meedoen

De Tilburgse horeca moet helaas weer dicht. En dus schakelen een hoop horecaondernemers weer over op afhalen en thuisbezorgen. Dat betekent dat jij weer thuis kunt genieten van heerlijke broodjes van je favo lunchzaak. Gerechten van restaurants voor de tv kunt oppeuzelen en tegelijk de horeca kunt ondersteunen.  Wij zetten in dit overzicht bij welke zaken je vanaf de horecasluiting weer kunt afhalen of gerechten thuis kunt laten bezorgen. Dit overzicht blijven we continu aanvullen. Missen wij horecazaken? Stuur een mailtje naar info@tilburg.com en we zorgen dat het overzicht wordt aangevuld.

Horecazaken die thuisbezorgen

Check hieronder welke horecazaken weer starten met thuisbezorgen.

Horecazaken waar je kunt afhalen

Liever afhalen? Dat kan bij de volgende horecazaken! Meer informatie over het afhalen bij en thuisbezorgen door bovenstaande zaken? Check hun website en social media kanalen.  
Delen
Nieuwsbrief
Delen