Tilburg wordt 212 jaar!

Op 18 april is Tilburg jarig! Onze stad wordt 212 jaar oud en dat mogen we natuurlijk niet zomaar voorbij laten gaan. Hang dus de Tilburgse vlag uit, versier je huis op z'n Tilburgs en maak kans op leuke prijzen!

De verjaardag wordt door de gemeente Tilburg op verschillende manieren gevierd. Zo is op 18 april het nieuwe stadhuis klaar en wordt feestelijk geopend. Maar vanwege de huige maatregelen zal de viering via een digitale tv-uitzending worden uitgezonden op zondag 18 april van 11:00 tot 12:00 uur. Tijdens de uitzending kun je genieten van unieke beelden van het nieuwe stadhuis, mooie verhalen van bijzondere gasten en een interactief deel waarbin je vragen kunt stellen over de verbouwing. 

Wil je meer weten over de uitzending en hoe deze te volgen is? Check dan de website van Tilburg.com.

Daarnaast maak je kans op toffe prijzen. De drie mooist versierde huizen ontvangen een prijzenpakket, meer informatie vind je op de sociale media pagina's van Tilburg.com.

Delen
Nieuwsbrief
Delen