Tilburg wordt 212 jaar!

Op 18 april is Tilburg jarig! Onze stad wordt 212 jaar oud en dat mogen we natuurlijk niet zomaar voorbij laten gaan. Hang dus de Tilburgse vlag uit, viersier je huis op z'n Tilburgs en maak kans op leuke prijzen!

De verjaardag wordt door de gemeente op verschillende manieren gevierd. Zo is op 18 april het nieuwe stadhuis klaar en wordt deze feestelijk geopend. Natuurlijk moet dit anders dan anders plaatsvinden en daarom zullen de festiviteiten via een digitale tv-uitzending worden uitgezonden. De uitzending is op zondag 18 april van 11:00 tot 12:00 uur. Tijdens de uitzending kan je genieten van unieke beelden van het stadhuis, mooie verhalen van bijzondere gasten en een interactief deel tijdens de uitzending waarbij je vragen kan stellen over de verbouwing. 

Wil je meer weten over de uitzending en waar deze te volgen is? Check dan de website van Tilburg.com.

Daarnaast maak je kans op toffe prijzen. De drie mooist versierde huizen krijgen een prijzenpakket, meer informatie daarover vind je op de sociale media pagina's van Tilburg.com.

Delen
Nieuwsbrief
Delen