Tilburg op de 7e plek van steden waar je het lekkerst buiten kunt eten!

Ben je nog op zoek naar een leuke stad om lekker op vakantie te gaan? Zoek dan niet verder en kom naar Tilburg! Uit heel Nederland staan wij op plaats 7 van plekken waar je het lekkerst buiten kunt eten!

Pak bijvoorbeeld een terrasje op de Korte Heuvel waar tal van restaurantjes en barretjes zich hebben verzameld. Zit de Korte Heuvel vol? Ook het Piusplein is een super fijne plek om een terrasje te pikken en te genieten van de bedrijvigheid.

Ook in de Piushaven is het goed toeven. Geniet van vers gebrouwen bier bij Stadsbrouwerij 013 of ga voor een heerlijke borrel aan het water bij een van de andere restaurants. Ook in de buitengebieden kan je genieten van toffe terrasjes en unieke plekken. Denk bijvoorbeeld aan Abdij de Koningshoeve waar je nu nog authentiek La Trappe bier kan proeven.

Kortom, voor ieder wat wils!

 

Foto: Mark Kieboom.

Foto Homepagina: Dolph Cantrijn

Delen
Nieuwsbrief
Delen