Favoriet!

Tilburg maakt mij blij - Redt de pompoenen van boer Chris!

Wellicht heb je al gehoord van Tilburg maakt mij blij of een van hun acties; de verkoop van overtallige pioenrozen en asperges, 170.000 vierdaagse-gladiolen of de 20.000 flessen wijn van de zusters uit Oosterhout. Nu is het de beurt aan boer Chris. 

Een deel van de pompoenen die Chris heeft geoogst zijn te zwaar voor de supermarkt. Tilburg maakt mij blij komt dus in actie en vragen om jouw hulp! De pompoenen van boer Chris zijn nog in perfecte staat maar doordat ze niet voldoen aan de eisen van de supermarkten was het óf verkopen óf weggooien, maar weggooien is natuurlijk zonde. Samen kunnen wij ervoor zorgen dat deze 10.000 kilo aan pompoenen niet in de container eindigen.

De pompoenen worden verkocht in sets van 4 verschillende pompoenen; Butternut, Hokkaido, Spaghetti en Muskaat. Voor €8,50 koop je 7 kilo aan prachtige, verse pompoenen. Bestellen kan via de shop of de sociale media kanalen. Het ophaalmoment van is van 2 t/m 6 november bij Smeer 'm, de broodjeszaak in de Spoorzone.

Delen
Nieuwsbrief
Delen