Toch een bevrijdingsfestival in Tilburg: 013 komt met Tilburg by Day

Een Bevrijdingsconcert hadden we al, maar dit jaar krijgt Tilburg er ook een bevrijdingsfestival bij: Tilburg by Day. Op deze dag zal Poppodium 013 het terrein zijn waar je jouw eigen route uitstippelt langs verschillende area's met elk eigen muziekstijlen en concept. Grootheden uit het hedendaagse uitgaansleven: Rewind, Herrie Met Gerrie en Terug Naar Toen verwelkomen je met gigantische dosis gezelligheid en sfeer!

De verschillende area's

  • Rewind: terugspoelen naar de hits van toen en fast-forwarden we naar de hits van nu! Een unieke mix tussen The Jackson 5, Nelly, Usher, Beyoncé en het hete heden!
  • Herrie met Gerrie: waan je in Gerrie's Jungle vol met de mooiste decoratie, acts, danseressen & confetti! Je trommelvliezen worden verwend met een heerlijke mix van techhouse/disco & house classics!
  • Terug naar toen: vroeger was alle beter! We spoelen terug naar de jaren 90's en 00’s en draaien de lekkerste Top40 hits van toen.
  • Disco snolly: van ABBA naar Donna Summer en Todd Terje naar Giorgio Moroder. Altijd staat één ding voorop: Meezingen!
  • Silent disco by deja vu: ondervindt de reïncarnatie van Jason Derulo, Lady Gaga, Taio Cruz en The Opposites! Dit, in combinatie met betoverende disco & house knallers, zorgt elke keer weer voor een magische sfeer!

Handige info over Tilburg By Day

Tickets gaan vanaf 28 januari in de verkoop. Tilburg by Day wordt gehouden in Poppodium 013 op dinsdag 5 mei. Het festival duurt van 13:00 uur tot 23:00 uur. Meer informatie kun je vinden op de Facebookpagina. Zo zie je gelijk of er nog vrienden van je gaan. Let op: dit evenement is 18+.
Delen
Nieuwsbrief
Delen