Tilburg dit weekend: Zonnelicht weekend, Klûnen, Prinsebal, Soulparty en meer

Niks missen in Tilburg dit weekend? Hoeft ook helemaal niet! Wij hebben namelijk zoals je van ons gewend bent de allerleukste uittips voor je op een rijtje gezet. Met onder andere carnavalsevenementen, feestjes, voorstellingen en nog veel meer. Lees snel verder en geniet van je weekend!

Uitgelichte tips

Zonnelicht Weekend bij Het Zonnelicht

Zaterdag en zondag kun je bij Het Zonnelicht (aan de Lanciersstraat) meedoen aan verschillende workshops. Ook kun je kijken wat bijvoorbeeld mindfulness, Qi Gong of Shadow Yoga inhoudt. Je kunt lekker rondwandelen in de bamboetuin, genieten van een gratis kopje koffie of thee en je laten informeren over verschillende activiteiten bij Het Zonnelicht.

Vrijdag 7 februari 2020

Zaterdag 8 februari 2020

Zondag 9 februari 2020

Meer uittips

Wil jij weten wat er nog meer te doen is? Check dan ook eens onze volledige agenda. Organiseer je zelf iets wat er niet bij staat? Of heb jij nog een tip die hier niet tussen staat? Laat het zeker even achter in de reacties!
Delen
Nieuwsbrief
Delen