Tilburg dit weekend: Proefblaoze, (Valentijns)feestjes, Dave Roelvink, Willem II en veel meer

Nog maar een weekje en dan staat carnaval in Kruikenstad voor de deur! Maar wil je dit weekend ook er ook lekker op uit? Er is weer genoeg te doen in Tilburg. Wij zetten zoals je van ons gewend bent de allerleukste uittips voor je op een rijtje. 

Vrijdag 14 februari 2020

Valentijnsdag

Het is vrijdag natuurlijk Valentijnsdag. Tijd om je vriend, vriendin of nieuwe vlam te verrassen. Benieuwd wat er allemaal te doen is? Of heb je cadeau-inspiratie nodig? We hebben het voor je in een handig overzicht gezet.

Verder:

Zaterdag 15 februari 2020

Zondag 16 februari 2020

Meer uittips

Wil jij weten wat er nog meer te doen is? Check dan ook eens onze volledige agenda. Organiseer je zelf iets wat er niet bij staat? Of heb jij nog een tip die hier niet tussen staat? Laat het zeker even achter in de reacties!
Delen
Nieuwsbrief
Delen