Tilburg dit weekend: feestjes, carnavalsevenementen, Willem II, Trappers en veel meer

Plannen aan het maken voor het weekend? Er is weer genoeg te doen in de stad. Wij hebben we allerleukste uittips zoals je van ons gewend bent weer voor je op een rijtje gezet. 

Uitgelichte tips

FRIDAYZ bij EVE

FRIDAYZ Amsterdam komt dit weekend naar Tilburg. Verwacht culinaire borrels & bites, bekende dj’s, volop entertainment, een leuke sfeer en fijne mensen. Zo kun je genieten van dj’s als Covergirl Sunny, Fleur Vosse en meer.

Feestelijk openingsweekend bij Gianotten Mutsaers

Gianotten Mutsaers viert de opening in de gloednieuwe Emmapassage op 1 & 2 februari met een weekend bomvol lezingen, interviews, demonstraties, muziek en meer. Alle activiteiten zijn gratis en de entree is vrij.

Vrijdag 31 januari 2020

Zaterdag 1 februari 2020

Zondag 2 februari 2020

Meer uittips

Wil jij weten wat er nog meer te doen is? Check dan ook eens onze volledige agenda. Organiseer je zelf iets wat er niet bij staat? Of heb jij nog een tip die hier niet tussen staat? Laat het zeker even achter in de reacties!
Delen
Nieuwsbrief
Delen