Favoriet!

[Thuis] 75 jaar vrijheid

Dit jaar vieren we 75 jaar vrijheid in Nederland. Juist in deze tijd is het extra mooi om stil te blijven staan bij onze vrijheid. Wij hebben dus, samen met Visit Brabant, dé tips om vanuit huis 75 jaar vrijheid te gedenken en vieren.

  • Boek : "Brabant, brug naar vrijheid."

In dit boek komen 75 bijzondere verhalen aan bod, of deze nu groot of klein zijn, over mobilisatie of over verzet gaan of over collaboratie of bevrijding. Deze verhalen illustreren een levensveranderende gebeurtenis, keerpunt of dilemma.

  • 75 bijzondere verhalen online.

Online kun je een voorpoefje krijgen van de ingrijpende verhalen uit het boek; "Brabant, brug naar vrijheid."

  • Brabant remembers.

De vertolking van de 75 persoonlijke verhalen naar video dit YouTube kanaal.

  • Historische achtergrond.

Wil jij ook meer weten over de historische achtergrond die deze verhalen een extra boost geven? Kijk dan snel hier.

Delen
Nieuwsbrief
Delen