Theatergezelschap Stormkamer zoekt jongeren voor een nieuwe wereld

Op zaterdag 28 mei geeft Stormkamer een workshop voor jongeren (15 - 25 jaar) in Schouwburg Concertzaal Tilburg . Theaterdocent Kim Zonneveld en performer Jantien Fick gaan tijdens deze workshop het gesprek aan met jongeren uit Tilburg over de wereld van nu en wat zij daarin zouden willen veranderen

Jongeren groeien op in een tijd waarin er veel onvrede is over de wereld. Van de democratie tot het kapitalisme, de aanpak van klimaatverandering en de oorlog in Oekraïne: de wereld kraakt in haar voegen. Stormkamer wil de wereld veranderen en wil vooral ook weten hoe jongeren hier over denken. Tijdens de workshop vraagt Stormkamer naar hun mening, visie en ideeën en wat er volgens hen anders zou moeten. Met dans, theater, tekst, spoken worden worden meningen, stellingen en ideeën van de jongeren vormgegeven. De deelnemers maken uiteindelijk een korte performance die een plek zal krijgen in Stormkamers nieuwe voorstelling De Salon: Een Nieuwe Wereld op 31 mei en 1 juni in Schouwburg Concertzaal Tilburg.

Wil je meer informatie aan deze performance of jezelf aanmelden om mee te doen? Klik dan op deze link!

Delen
Nieuwsbrief
Delen