Favoriet!

Sunday Sessions at Auberge du Bonheur

Auberge du Bonheur organiseert de lekkerste ''Sunday Sessions'' van deze zomer. Elke zondag in juli zullen er twee sessies plaatsvinden met optredens van verschillende top artiesten. Een culinaire dinershow in ons eigen Tilburg.

Zondag 5 juli zal de aftrap worden gegeven door niemand minder dan Topper; Jeroen van de Boom. Elke zondag zijn er twee sessies, een lunchsessie en een dinersessie. Het optreden duurt maar liefst 45 minuten, terwijl je heerlijk kunt genieten van een vier gangen diner.

Jeroen van der boom zal dus 5 juli de aftrap geven. Gevolgd door Rolf Sanchez op zondag 12 juli, O'G3NE op zondag 19 juli en de enige echte Glennis Grace zal de sessies afsluiten op zondag 26 juli.

Dit wil je niet missen!

Reserveer een plekje via de website van Bonheur. De kosten voor de ''Sunday Sessions'' bedragen €95,- per persoon. Dit is inclusief het optreden en diner, maar exclusief drank. De lunch start om 12:15 uur en het diner zal om 18:15 uur van start gaan.

Kijk voor meer informatie over dit té gekke event op de website van Auberge du Bonheur.

Delen
Nieuwsbrief
Delen