Nieuw!

Same day delivery lokale ondernemers

Je hoeft niet meer de binnenstad in om lokale ondernemers te kunnen steunen! Meerdere lokale ondernemers zijn gestart met het aanbieden van een gratis bezorgservice. De ondernemers werken samen met Tour de Ville. Zij brengen jouw bestelling langs op de fiets, dezelfde dag! 

De bezorgservice wordt nu op de proef gesteld door de ondernemers tot en met 31 december. Tot die tijd kan je gratis bestellen bij je favoriete deelnemende ondernemer! Na 31 december wordt er gekeken of de bezorgservice verlengt gaat worden. 

Fijn om te weten:
- De bezorgservice is beschikbaar voor heel Tilburg, inclusief de Reeshof 
- Als je voor 15:30 uur hebt besteld bij de winkel zelf, heb jij je bestelling binnen op dezelfde dag 20:00 uur
- Als je niet thuis bent, doet de bezorger een tweede poging dezelfde dag
- Same day delivery geldt van maandag tot en met zaterdag
- Bestellingen van zondag worden maandag bezorgd

Van chocolade tot kleding en fotografie, het aanbod is gevarieerd en super tof! Klik hier als je wil weten welke ondernemers er allemaal meedoen. 

Delen
Nieuwsbrief
Delen