Nieuwe pop-up winkel VVV open: creatievelingen gezocht voor muurdecoratie

Niet in Natuurmuseum Brabant of Hotel Mercure, maar op een nieuwe locatie in de binnenstad. De nieuwe winkel met kantoor van VVV Tilburg vind je vanaf vandaag aan Stadhuisplein 326a, het pand naast de FEBO. Hoewel de zaak nog aangekleed en gedecoreerd moet worden, is de winkel sinds vandaag te bezoeken.  Op de ruiten van de winkel moeten nog stickers komen en het naambordje ontbreekt nog. Toch wilden ze vandaag al open om bezoekers in vakantietijd te kunnen helpen. De winkel ziet er nu nog een beetje kaal en wit uit, maar daar komt hopelijk snel verandering in volgens Kirsten, coördinator van VVV. "We zijn nog op zoek naar creatievelingen die onze muren mooi kunnen maken. Een mooie schildering of graffiti bijvoorbeeld." Maar dat kan volgens haar ook een mooie aankleding van de pilaren zijn, of een deel van een muur. Zolang het maar past bij de visie van VVV. Ben of ken jij iemand die VVV hiermee wil helpen? Wil jij jouw werk op een druk bezochte locatie showen? Dit is je kans, je kunt VVV mailen met je ideeën. Vervolgens wordt er samen gekeken naar de mogelijkheden.

VVV pop-up in de binnenstad

Door de maatregelen rondom het coronavirus vertrok VVV van hun vaste stek in het museum. Na een tijdelijk verblijf in Hotel Mercure zijn ze vanaf nu dus weer open met een pop-up locatie in de binnenstad. Daar blijven ze tot 31 januari 2021, daarna wordt gekeken (afhankelijk van de maatregelen) wat de beste situatie is voor de winkel. VVV Tilburg is van maandag tot en met zaterdag geopend. Dit zijn de openingstijden:
  • Maandag: 13:00 - 17:00 uur
  • Dinsdag t/m vrijdag: 10:00 - 17:00 uur
  • Zaterdag: 10:00 - 16:00 uur
Delen
Nieuwsbrief
Delen