Must see!

Pop-up Park Tilburg!

Op maandag 15 juni is het pop-up park aan de Jan Evertsenstraat geopend! Geniet hier van extra groen in de straat en een heerlijke plek om te zitten en te relaxen. Het pop-up park blijft nog tot 19 juli staan dus grijp je kans en kom even langs.

Je mag ook je eigen stoeltjes meenemen naar het park om op te zitten, maar houd wel rekening dat ook in dit tijdelijke park de 1.5 meter afstand regel geldt. 

Elke woensdag en zondagmiddag is er een ijskar aanwezig waar je een ijsje kunt kopen. Op zondagmiddag is er ook een frietkraam bij zodat je heerlijk smullend van een versgebakken frietje, goed kan genieten van het extra groen in de wijk.

Natuurlijk is de gemeente nieuwsgierig hoe dit pop-up park wordt ontvangen door de Tilburgers. Daarom zijn er op 24 juni vanaf 13:30 uur, en op 7 juli vanaf 14:00 uur, medewerkers van de gemeente aanwezig om jou om jouw mening te vragen. Deze informatie wordt meegenomen in het maken van nieuwe plannen in en rondom Tilburg.

 

Foto: Josephine Baron.
 
Delen
Nieuwsbrief
Delen