Oefenen maar: dit is de playlist van Tilburg Zingt

Het is Koningsnacht, je hebt je oranje accessoires uit de kast geplukt, je vrienden opgetrommeld en je keel alvast gesmeerd. Het is weer tijd voor Tilburg Zingt! Op de Schouwburgring zingen Tilburgse koren vijftig knallers van hits, klaar om meegeblèèrd te worden. Welke nummers dat zijn, dat lees je in dit artikel. Foto: Jules van Iperen Tilburg Zingt wordt op 26 april 2019 voor de zestiende keer georganiseerd. Het is het grootste meezingevenement van Nederland en inmiddels een waar fenomeen op Koningsnacht. Je hoeft zoals elk jaar niet bang te zijn dat je de liedjes niet kunt meezingen. Er worden krantjes uitgedeeld met alle songteksten erin, wel zo handig! Wil je nu al in sfeer komen? Check dan de playlist.

Playlist Tilburg Zingt 2019

Blok 1

1. Tilburgs Volkslied* 2. Gerard Joling – Zing met me mee 3. Acda en De Munnik – Regent zonnestralen 4. The Beatles – Love me do 5. Johnny Lion – Sophietje 6. Anita Meijer – Why tell me why 7. The Monkees – I’m a believer 8. Guus Meeuwis – Je staat niet alleen 9. Kraantje Pappie ft. Joshua Nolet – Liefde in de lucht 10. Village people – YMCA 11. Roger Glover & friends – Love is all 12. Helene Fischer – Atemlos 13. Dean Martin – That’s amore 14. Fleetwood Mac – Go your own way 15. Aretha Franklin - I say a little prayer for you 16. Abel - Onderweg

Blok 2

17. Peter Smulders – My little lady 18. Henk Dissel – Een bom 19. Charles Aznavour – She 20. Guus Meeuwis – Drink Schrobbelèr 21. André Hazes jr. – Leef 22. Tino Martin – Jij liet me vallen 23. USA for Africa – We are the world 24. Rowwen Hèze – Vergeate 25. Jurgen Marcus – Ein festival der Liebe 26. Koos Alberts – Ik verscheurde je foto 27. Ronnie Flex & Maan – Blijf bij mij 28. Acda & De Munnik – Lopen tot de zon komt 29. Ed Sheeran – Thinking out loud 30. ABBA – Dancing queen 31. Davina Michelle – Duurt te lang 32. Bløf – Omarm me 33. Django Wagner – Kali 34. Queen – Bohemian Rhapsody

Blok 3

35. Jermaine Jackson & Pia Zadora – When the rain begins to fall 36. Nielson – Beauty & the brains 37. Danny de Munk – Ik voel me zo verdomd alleen 38. Marianne Rosenberg – Ich bin wie du 39. André Hazes – Kleine jongen 40. The Proclaimers – I’m gonna be (500 miles) 41. Rob de Nijs – Jan Klaassen de trompetter 42. Guus Meeuwis – Tilburg 43. Sting – Englishman in New York 44. Diggy Dex & JW Roy – Treur niet (Ode aan het leven) 45. Neil Diamond – Sweet Caroline 46. Paul de Leeuw & Simone Kleinsma – Zonder jou 47. Rames Shaffy - Zing, vecht, huil, bid, lach, werk en bewonder 48. Guus Meeuwis – Brabant 49. Wilhelmus 50. Gery & the Pacemakers - You’ll never walk alone

*Tilburgs volkslied

‘k Zie oe daor zo gère ligge, Tilburg, waor 'k geboore ben, Mee oe kerken, oe febrieke, waor ik iedere lijn van ken. 'k Zie zo gèren al die toorens, mee d'r kruise fier in top, 't blauw deurboore naost de schaawe, mee d'r pluimen in d’re kop. Want de toorens van oe kerken, en oe schaawe zinge schôôn, Zinge me van bidden en werke, lieve liekes zonder tôôn. Deurom zie 'k oe daor zo gère, Tilburg, waor 'k geboore ben, Mee oe kerken, en febrieke, waor ik iedere lijn van ken. Tilburg dè ge zô meut blève, Tilburg waor 'k gebore ben 'k zal dan zinge hil m’n lève, liekes die ik van oe ken. 'k Heb van jouw veul schône dinge, hil m'n hart aon oe verpaand. 'k Zal van jou dus blève zinge, Tilburg Schôônste stad van 't laand 'k Zal van jou dus blève zinge, Tilburg Schôônste stad van ’t laand

Koningsnacht en -dag in Tilburg

Benieuwd naar het volledige programma tijdens Koningsnacht en Koningsdag in Tilburg. Check de agenda. 

Delen
Nieuwsbrief
Delen