Nieuw!

Nieuwe inline skateschool genaamd Niels On Wheels

Sinds mei 2021 biedt Niels On Wheels verschillende skatelessen in Tilburg aan. Iedereen kan hier terecht voor lessen in recreatief, freestyle of aggressive inline skaten. De passie van Niels Bazelmans is gebasseerd op de jaren ’90. Hij gaat een geschiedenisles van het decennium geven waarin hij zijn eerste skates aandeed. Ook gaat hij vol enthousiasme vertellen over goede skateplekken, alle mogelijkheden en de verschillende stijlen die er zijn.

Niels: ‘Je ziet weer steeds meer inline skaters op straat. Mensen die het voor het eerst proberen of die het na lange tijd weer oppakken. Ze komen dan bijvoorbeeld bij mij met de opmerking dat ze wel kunnen skaten, maar niet goed kunnen remmen. In mijn lessen kan ik je leren veilig en met plezier door de stad te rollen’. Hij benadrukt dat skatevaardigheid in het verkeer heel erg belangrijk is.In en rondom Tilburg zijn er veel mooie routes, maar Niels is ook vaak te vinden in de skateparken. Niels: ‘Het Spoorpark is bijvoorbeeld een mooie locatie om kids te leren stunten. Voor hen ga ik het eerste weekend van september een skatecamp organiseren in samenwerking met De Stadscamping’.

Heb jij ook een passie voor inline skaten of wil je het stuntwerk leren?
Kijk dan op de website voor meer informatie.
Niels on Wheels verzorgt zowel privélessen als groepslessen voor alle leeftijden en niveaus.

Delen
Nieuwsbrief
Delen