Nieuw!

Nieuwe fietsenstalling in de Spoorzone

Dinsdag 21 juli is in alle vroegte het nieuwe fietshotel Noord open. Na jaren van planning werd het deze ochtend realiteit, Tilburg heeft er een nieuwe stalling bij!

Het gebouw is ontworpen door Cepezed en beschikt over veel glas waardoor het pand goed verlicht is. Er is ook een speciale rolband aanwezig zodat de eerste verdieping van deze stalling makkelijk en goed bereikbaar is. Verder heeft het gebouw een groen sedumdak dat ervoor zorgt dat het regenwater goed wordt gebuffered en dat de temperatuur wordt gedempt.

In totaal passen hier 3500 fietsen in, waarvan er 400 NS-fietsen zijn. De opening van deze stalling betekent wel dat de stalling op het postperron en de NS-stalling daaronder zullen sluiten. Deze zullen worden omgebouwd tot eenzelfde stalling waarvan verwacht wordt dat deze eind dit jaar klaar zal zijn.

Delen
Nieuwsbrief
Delen