Nieuwe fietsenstalling aan de Schouwburgring

Wist je dat Tilburg een fietsenstalling rijker gaat worden? De gemeente Tilburg verwacht deze stalling in het najaar te kunnen openen. Omdat deze locatie zal openen zal de fietsenstalling aan de Langestraat/ Korte Tuinstraat worden gecancelled.

Deze fietsenstalling heeft een fijne ligging voor bezoekers aan het Dwaalgebied en heeft plek voor ongeveer 300 fietsen. Er is ook plek voor bakfietsen en grotere modellen buitenfietsen. Er komt ook een openbaar (invalide) toilet en je kunt hier gratis een buggy lenen. De stalling is gratis en zal iedere dag bewaakt geopend zijn van 07:00 tot 01:00 uur.

Deze fietsenstalling betreft een proef van 5 jaar. In 2026 wordt er besloten of de fietsenstalling blijft. Hiervoor moet de stalling goed worden gebruikt en moet het fietsprobleem in het Dwaalgebied zijn vermindert. 

Delen
Nieuwsbrief
Delen