Nieuwe app; “Sport in Tilburg” gelanceerd!

Vandaag is de gloednieuwe app "Sport in Tilburg gelanceerd! In deze app ontvang je het laatste nieuws over lessen en activiteiten in de zwembaden en op de ijsbanen. Daarnaast zijn er nog veel meer andere functies actief. De app is gratis beschikbaar voor Apple en Android gebruikers.

Wat kun je met deze app allemaal doen?

  • afmelden voor de zwemles
  • de openingstijden en tarieven raadplegen
  • kaartjes kopen in de webshop
  • inloggen in het leerlingvolgsysteem
  • het laatste nieuws raadplegen
  • alle informatie over de zwemlessen vinden.
  • door middel van pushberichten ontvang je info als lessen wijzigen of niet doorgaan

De app is te downloaden in de App store voor Apple gebruikers en via Google Play voor Android gebruikers. Geef aan tijdens de installatie waar jij het meeste sport/ schaatst en activeer jouw pushberichten, zo blijf je op de hoogte van eventuele wijzigingen in het programma.

Kijk hier voor meer informatie.

Delen
Nieuwsbrief
Delen