Must see!

Nieuw lichtkunstwerk in Spoorzone

Op het dak van gebouw 79 in de Spoorzone staat een nieuw lichtkunstwerk. Het zijn letters die een uitspraak van Antony Kok vormen: 'De wereld van heden raast door in DADA’s voetspoor'.

Het lichtkunstwerk werd op 18 april ‘onthuld’ door burgemeester Weterings en wethouder cultuur Marcelle Hendrickx. Zij ontstaken de lichten op de 140e geboortedag van Antony Kok en de 213e verjaardag van de stad Tilburg. Wethouder Hendrickx: “Met dit kunstwerk gedenken we Antony Kok, als Tilburgs spoorbeambte, en mede-oprichter van De Stijl. DE Spoorzone is daarvoor bij uitstek geschikt, want dit gebied is de afgelopen jaren een culturele hotspot geworden in het hart van onze stad.” Burgemeester Weterings sprak een woord van dank uit aan allen die dit kunstwerk mogelijk hebben gemaakt.

Delen
Nieuwsbrief
Delen