Nieuw Cursusseizoen bij de Bibliotheek!

Ook dit seizoen is er weer van alles te doen bij de bieb. Wie denkt dat de Bibliotheek alleen maar is gevuld met stoffige boeken die heeft het mis! Ook dit seizoen zijn er weer leuke cursussen te volgen. Het aanbod is ook uitgebreid met een computercursus. Wie liever een taal leert hoeft niet te vrezen, er zijn meer dan 13 cursussen waar je uit kunt kiezen. Ook op het gebied van cultuur, lifestyle en creatieve ontwikkeling kun je terecht bij de Bibliotheek.

In februari start bijvoorbeeld de nieuwe cursus ‘Loop door de tijd: geschiedenis voor iedereen’. Deelnemers krijgen een overzicht van de belangrijkste veranderingen van 1900 tot aan het begin van de Tweede Wereldoorlog.

De cursus ‘Video’s maken en vloggen voor beginners’ start al eind januari. Speciaal voor ouderen start in maart een cursus die helpt om langer zelfredzaam te kunnen blijven. En in maart start ook de cursus Communiceren met Kinderen. 

Het totale aanbod cursussen kun je hier vinden.

Voor leden van Bibliotheek Midden-Brabant geldt een korting van 5% op de cursussen op het gebied van taal en digitaal.

 

Foto: Ymke Frijters
Delen
Nieuwsbrief
Delen