Nationale Kraanwaterdag in Tilburg

Vandaag is het Nationale Kraanwaterdag in Tilburg! Wist je dat Tilburg in 2019 verkozen is tot stad met het beste kraanwater van Nederland? Natuurlijk is het belangrijk dat je overal kan genieten van een glaasje water en daarom worden er steeds vaker gratis tappunten in de stad geïnstalleerd. Zo kun jij je flesje altijd vullen met kraanwater!

Met het plaatsen van de watertappunten wil de gemeente Tilburg samen met Join the Pipe, JOGG Tilburg en Brabant Water het mogelijk maken dat iedereen, altijd en overal water kan drinken. Zo vind je waterpunten op scholen, in wijkcentra, bij sportveldjes en op openbare plekken waar veel mensen komen. Ook is het bedoeld om mensen te stimuleren flesjes te hergebruiken of zelf duurzame en hervulbare flessen aan te schaffen. Alle kleine beetjes helpen op weg naar een duurzame stad.

Wil jij weten waar jij alle watertappunten in tTilburg kan vinden? Kijk dan snel op deze website.

Delen
Nieuwsbrief
Delen