Muziekliefhebbers opgelet: er komt komende maand een platenbeurs naar het Pieter Vreedeplein

Heb jij thuis een platenspeler en ben je op zoek naar leuke platen? Dan ben je op donderdag 10 september op het Pieter Vreedeplein te vinden. Dan wordt er namelijk een platenbeurs georganiseerd in de buitenlucht op het plein. De entree is helemaal gratis.  De platenbeurs is een initiatief van Robbie Records. Zij organiseren platenbeurzen door het hele land. In juli was de beurs ook al in Tilburg te vinden.

Meer informatie over de Platenbeurs

De platenbeurs op het Pieter Vreedeplein is gratis toegankelijk en duurt van 11:00 - 19:00 uur. Platenboeren uit het hele land verzamelen zich dan op het plein. De terrassen op het plein zijn uiteraard geopend zodat jij lekker kunt genieten van een hapje en een drankje. Uiteraard worden de richtlijnen van het RIVM in acht genomen. Op de hoogte blijven van de actuele ontwikkelingen en updates rondom dit event? Zet jezelf op aanwezig in het Facebook-evenement. En ben je benieuwd wat er allemaal nog meer te doen is in Tilburg komende tijd? Check dan vooral onze uit-agenda.
Delen
Nieuwsbrief
Delen