Favoriet!

Lokale Zaken Tilburg Valentijnsroos

Weet jij al waar jij je Valentijn dit jaar mee gaat verrassen? Geen zorgen als je nog geen idee hebt. Lokale Zaken Tilburg heeft namelijk het perfecte Valentijn pakket samengesteld om aan jou geliefde cadeau te geven dit jaar!

In dit pakket vind je een rode roos, een cadeaubon van een Tilburgse onderneming, een door jou handgeschreven kaartje én ook nog eens de mogelijkheid om bij Foto Frans van Aarle een foto af te laten drukken van jou en je partner. Klinkt als een goede deal! 

Bij het afrekenen kies je meteen de Tilburgse onderneming waar jij een cadeaubon van wilt hebben. Je hebt keuze uit maar liefst 33 zaakjes. Lokale Zaken Tilburg zorgt er voor dat je cadeau op 14 februari wordt afgeleverd bij je geliefde. Dit kan ook anoniem! 

Bestel snel je Valentijn pakketje via deze link. Je kan bestellen tot donderdag 10 februari 12:00.

Delen
Nieuwsbrief
Delen