Nieuw!

Last minute kerst shoppen.

Bij VVV Tilburg hebben we een hele hoop leuke cadeautjes voor onder de boom. Met click en collect kun je snel, veilig en op tijd je bestelling voor de feestdagen ophalen. Heb je inspiratie nodig voor toffe, unieke cadeau's? Hier onder vind je een overzicht van een aantal van onze producten. Zie je een leuk product, neem dan contact met ons op via ons mailadres vvv@tilburg.nl  of telefonisch 013 5323 720. Ben je zoek naar iets anders? Neem een kijkje in onze webshop! 

 

 

Willem II merchanise

Official Willem II merch voor de fans! 

 

Tilburgs Borrelsset 

Tilburg skyline tapasplank en 2 stadsbouwerij bierglazen, leuk voor een gezellig borrelavondje.

 

Verschillende Tilburgse kerstballen.

De leukste kerst decoratie voor een echte Tilburg lover! Wij hebben deze kerstballen in verschillende varianten


Delen
Nieuwsbrief
Delen