Nieuw!

“Kèk mar wègge sjouwt” - Carnaval 2021

De voorbereidingen voor carnaval 2021 zijn inmiddels in volle gang, maar het zal anders zijn dan voorgaande jaren. Er zal per evenement worden gekeken naar de mogelijkheden om deze zo veilig en verantwoord mogelijk te kunnen organiseren.

Een streep door Carnaval 2021 is volgens de voorzitter van de Carnavalsstichting geen optie. Hij is er van verzekerd dat Carnaval ook op een veilige en verantwoorde manier gewoon kan doorgaan,

Elf-Elf

Natuurlijk mag de officiële start van het carnavalsseizoen niet ontbreken. Dit zal in de vorm zijn van een livestream die vanuit Poppodium 013 zal worden uitgezonden in samenwerking met KruikenTv. Deze viering zal altijd in het teken blijven staan van de bekendmaking van de Prins van Kruikenstad.

"Kèk mar wègge sjouwt"

Inmiddels is het nieuwe motto van Kruikenstad 2021 al bekend gemaakt; "Kèk mar wègge sjouwt". Dit betekent dat je maar kijkt wat je doet, geniet van het leven en doe vooral dat wat jij denkt dat goed is. 

Kijk hier voor meer informatie over Kruikenstad 2021.

Delen
Nieuwsbrief
Delen