Het eerste kuierrondje

Het eerste kuierrondje in de Reeshof is klaar! 
Dit is een ommetje van ongeveer één kilometer dat goed begaanbaar is voor senioren, rollator- en rolstoelgebruikers. Er was veel behoefte aan een wandelpad dat gebruiksvriendelijk is voor iedereen. Hiermee wil de Tilburgse gemeente het lopen ondersteunen en stimuleren. Als experiment worden er dus twee kuierrondjes aangelegd van 1 à 2 kilometer en de eerste is nu af! Dit kuierrondje kun je vinden in de Gesworen Hoek (naast het seniorencomplex Singelzicht) in de Reeshof. 

De route is voorzien van genoeg rustplekken en loopt langs het water. Verder is deze ook opgesplitst in twee versies: de korte versie en de lange versie. Je kunt de route vinden in de gratis app: Wandelen in de Wijk, die je kunt downloaden op je telefoon. De route zal binnenkort ook herkenbaar worden aan de stoeptegels met het kuierlogo. Later dit jaar komt het tweede kuierrondje in Tilburg Noord. 
 

Delen
Nieuwsbrief
Delen