Kids

“Het bewaarde land” komt naar Tilburg!

Dit voorjaar komt "Het bewaarde land" naar Stadsbos013 in Tilburg. Dit gave initiatief van IVN Brabant zorgt ervoor dat leerlingen van groep 4, 5 en 6 kennis maken met de natuur in eigen stad. 

Verbinding met de natuur
Met dit superleuke programma beleven de kinderen een unieke ervaring in de natuur. Ze gaan lekker in bomen klimmen, hutten bouwen, kruiden en bessen eten, allerlei planten en dieren leren (her)kennen, spelletjes spelen en nog veel meer! Ook het speciaalonderwijs en nieuwkomersklassen zijn welkom. De klas wordt opgedeeld in kleinere groepen en, onder begeleiding van getrainde vrijwilligers, gaan zij op ontdekkingstocht. Kijk hier voor meer informatie.

Stadsbos013
Wellicht heb je al een van het Stadsbos013 gehoord en anders wel van een van de gebieden die eronder vallen zoals het Wandelbos en De Oude Warande. Het Stadsbos biedt de perfecte plaats voor sport, recreatie en studie. Wil je meer weten over het Stadsbos013? Kijk dan eens hier.

 

Foto: IVN Brabant

Delen
Nieuwsbrief
Delen