Herfstvakantie in Tilburg: de leukste uittips voor het hele gezin

Tijdens de herfstvakantie is het zonde om thuis te blijven. Er wordt namelijk van alles georganiseerd in de regio Tilburg. Speciaal voor jullie hebben we de leukste uittips tijdens de herfstvakantie op een rijtje gezet. Lees snel verder.

Uitgelichte tips

Spruit Kinderfestival

Van 15 oktober tot en met 18 oktober slaan verschillende Tilburgse podia de handen ineen. Speciaal voor de kids en hun ouders wordt er dans, theater en muziek voor het hele gezin geprogrammeerd bij 013 Poppodium, Theaters Tilburg, De NWE Vorst en Paradox. Verwacht verwonderende dans, hippe popconcerten, lieve dierenliedjes, klassieke muziek en een interactief pop-up lichtmuseum. Check snel het programma.

Halloween bij de Oliemeulen tijdens de herfstvakantie

Ook dit jaar wordt het weer griezelen van 14 oktober tot en met 29 oktober in Dierenpark De Oliemeulen in Tilburg. Het dierenpark is dan weer omgetoverd in een waar heksenparadijs. Er zijn speurtochten, roofvogel demonstraties, een griezelfotohoek en nog veel meer. Lees dit artikel voor meer informatie.

Meer leuke tips:

 • Schaatsen op de Ireen Wüst ijsbaan
 • Zwemmen bij Stappegoor
 • Boswandeling in de Oude Warande en het Wandelbos
 • Een attractiepark bezoeken zoals de Efteling of Beekse Bergen
 • Bezoekje aan het Natuurmuseum, de Pont of het TextielMuseum
 • Winkelen bij één van de vele kinderkledingwinkels
 • Bezoekje brengen aan één van de weekmarkten
 • Poolen bij Poolcentrum 4 Friends in de Koestraat
 • Eten bij Grill-ig of Happy Italy; zij hebben speciaal voor kids een ballenbak
 • Skaten bij de Hall of Fame
 • 13 oktober & 20 oktober: thuiswedstrijd Tilburg Trappers bezoeken.
 • 19 oktober t/m 21 oktober: PaperPassion in de Koepelhal
 • 22 oktober: Pathé Kleuterbios
 • De gehele herfstvakantie is de Voltage vanaf 13:00uur open.
Heb jij ook leuke tips die je met mede-Tilburgers wilt delen? Laat het weten in de reacties of door het artikel te delen of Facebook en je suggesties toe te voegen.
Delen
Nieuwsbrief
Delen