Must Eat!

Gourmet Market Central Station volgende maand geopend!

In de Tilburgse Spoorzone komt de Gourmet Market, waar je kunt genieten van de lekkerste gerechten van de hele wereld. Binnenkort worden de deuren geopend in het voormalige pand van EVE.

Ruimte is er genoeg, want binnen zijn er 500 plekken en buiten op het terras 300 plekken beschikbaar.
Bij Gourmet Market Central Station worden de gerechten uit verschillende keukens bereid, denk bijvoorbeeld aan Indonesisch, Vietnamees, sushi, Grieks, Braziliaans, Spaans, hamburgers, pizza’s en nog veel meer. In totaal zijn er 17 verschillende wereldkeukens.

Het concept
Je kiest een plekje uit om te zitten en je geniet van al het lekkers wat Gourmet Market Central Station te bieden heeft. Vanaf je plek kun je via een online systeem je hapjes en drankjes bestellen. De drankjes komen uit 3 verschillende bars.

Kijk voor meer informatie op de website

 

Delen
Nieuwsbrief
Delen