Goed nieuws: gloednieuw vegan concept De Falafelbar komt nog deze maand naar Tilburg

Ondanks de coronacrisis, zijn er nog steeds ondernemers die er in deze tijd voor kiezen om iets geheel nieuws op te starten. En voor de liefhebbers van vegan food onder ons, is het in dit geval extra goed nieuws. De Falafelbar opent namelijk in Tilburg. De zaak wil in de week van 27 april de deuren openen. Door de coronacrisis richten zij zich tijdens de opstart enkel op thuisbezorgen. De maaltijden van De Falafelbar zijn dan ook rond week 18 te bestellen via Thuisbezorgd.nl en Deliveroo. Dit doen ze momenteel nog vanuit BANK15 aan de Spoorlaan. Ze zijn nog op zoek naar een mooi pand in Tilburg om het vegan concept na de coronacrisis uit te rollen. Alle tips zijn daarvoor welkom geven de initiatiefnemers aan.

De Falafelbar

Op het menu vind je verschillende vegan lekkernijen. Van een pita met heerlijke falafel tot fantastische hummus. Achter het vegan concept zit hospitatitygroep Les Commis Group, muziek productiehuis Kloud Select en foodconcept ontwikkelaars Atelier Kokumi. De laatstgenoemde is ook verantwoordelijk voor BAO en Scotti's die momenteel in BANK15 zijn gevestigd. De Falafelbar is een vegan concept met lichte maar toch vullende gerechten met frisse invloeden uit het Midden-Oosten. Hoofdmoot is uiteraard verse falafel. Deze gefrituurde balletjes van gestampte kikkererwten en verschillende specerijen worden geserveerd als vegan snack in een pitabroodje en op zichzelf met een dipsaus. Of als combigerecht. De initiatiefnemers vinden dat falafel in Tilburg, ondanks het gevarieerde foodaanbod in de stad, nog onderbelicht is. Hoewel het concept volledig vegan is, garanderen ze: iedereen gaat dit lekker vinden.

Meer informatie

Wil je de ontwikkelingen rondom de Falafelbar in de gaten blijven houden? Volg ze dan snel op Instagram.
Delen
Nieuwsbrief
Delen