Must see!

FoxFarm gaat weer live!

FoxFarm is een cultuur- en buurtcentrum en in de Reeshof. Bij dit centrum brengen ze cultuur- kunst- en muziek bij elkaar. Lange tijd hebben zij de beperkingen gevoeld maar nu brengen ze weer wat leven in de brouwerij met de ''Acoustic Summer''.

Zondag 28 juni zal de ''Acoustic Summer'' van start gaan. Elke zondag zullen er optredens zijn van diverse artiesten op het speciaal ingerichte buitenterras. Zondag 28 juni zal de aftrap gegeven worden door het trio: ''Mrs. Jones''.

''Mrs. Jones'' zal gevolgd worden door ''Dieter & Eric van der Westen'' op zondag 12 juli, ''Spencer & Friends'' op zondag 19 juli en ''Lost Insanity'' zal de reeks afsluiten op zondag 26 juli.

Praktische informatie:

Wil jij hier bij zijn? Zorg dan dat je van te voren je tickets reserveert via  onderstaande links.

Mrs. Jones (Uitverkocht)

Dieter & Eric van der Westen

Spencer & Friends

Lost Insanity

Alle tickets kosten slechts €5,- euro per stuk en de aanvang van de concerten zullen om 14:30 uur zijn.

Reserveer snel je tickets en zorg dat je erbij bent! Kijk voor aanvullende informatie op website van FoxFarm.

Delen
Nieuwsbrief
Delen