Favoriet!

Foodfestival Trek komt naar Tilburg!

Dit jaar komt foodfestival Trek voor het eerst naar Tilburg! Op 1, 2 en 3 juli is dit festival te vinden in het Spoorpark. 

Foodfestival Trek is een rondreizende foodfestival die door de 8 grootste én mooiste stadsparken van Nederland reist. Van mei tot en met september trekt de karavaan door Rotterdam, Maastricht en Utrecht, Nijmegen, ‘s-Hertogenbosch, Amsterdam, Tilburg en Den Haag. De stadsparken worden omgetoverd tot een groot openluchtrestaurant, waar je kunt genieten van entertainment van jonge theatermakers, kleinkunst- en muzikaal talent gecombineerd met een divers aanbod gerechtjes dat met liefde bereid wordt in mobiele keukens. Trek is daarnaast ook duurzaam. Bij de bestelling van het eerste drankje betaal je een kleine vergoeding van €2,75 voor een speciaal Festival TREK glas. Dit glas kan je hergebruiken elke keer als je een drankje bestelt. Een leuke herinnering aan het festival! Festival TREK is gratis en toegankelijk voor jong en oud.

Voor meer informatie, klik op deze link. 

Delen
Nieuwsbrief
Delen