Favoriet!

D’n Opstoet route 2022

Update: D'n Opstoet route is bekend! Zie de onderstaande afbeelding

 

 

Het is officieël! Op zondag 27 maart tijdens het Halfvasten zal D'n Opstoet plaats vinden. Kruikenstad zal dan tóch groen-oranje kleuren. Omdat dit jaar net wat anders liep dan gehoopt heeft de Carnavals stichting de meeste evenementen niet georganiseert. Ook Et Sebiet gaat dit jaar niet door. Tijdens Et Sebiet wordt het nieuwe motto voor het nieuwe carnavalsjaar bekend gemaakt. Hiervoor heeft de stichting een ander moment gevonden. Na de prijsuitreiking van D'n Opstoet zal het motto voor carnaval 2022-2023 bekend worden gemaakt. Het nieuwe motto is gekozen uit vele inzendingen van Kruiken en Kruikinnen. Het beloofd dus weer een gezellige dag te worden in Kruikenstad!

Het exacte programma is nog niet bekend maar houd de site van Kruikenstad zeker in de gate voor de laatste updates.

Delen
Nieuwsbrief
Delen