Favoriet!

De Vakantiekermis gaat door!

De vakantiekermis gaat door in 2021! Met een ruimere opzet dan in 2020 kan je genieten van meer attracties én meer gezelligheid. De bezoekers kunnen weer zwieren en zwaaien op een van de 2 kermisterreinen die dit jaar zullen worden ingericht tussen de Paleisring en het Besterdplein.

De vakantiekermis zal duren van 16 tot en met 25 juli, met nog een aantal maatregelen die dan nog van kracht zullen zijn. Er zal meer ruimte zijn tussen attracties in en de kermisterreinen zullen worden omsloten met hekwerk. Bij de toegangspoorten worden bezoekers geteld zodat het niet te druk kan worden op het kermisterrein. 

Je hoeft je niet van tevoren te laten testen voordat je naar de kermis komt. Wel zullen side-events zoals Desperados Roadshow en Holy Pink vragen om een toegangstest. Roze Maandag gaat dit jaar helaas niet door maar Stichting Roze Maandag komt wel met een mooi digitaal alternatief.

Heb je een vraag over de kermis? Check dan eens deze lijst met de meest gestelde vragen over de Vakantiekermis.

Delen
Nieuwsbrief
Delen