De Pont museum Online!

Deze maand gaat De Pont online! Met unieke beelden, sneak previews en foto's kan jij straks helemaal voorbereid weer fysiek naar het museum.
 
Het museum popelt om weer open te mogen en gasten te verwelkom met onder andere Liminal; een bijzondere video-installatie van Peruaanse kunstenaar Maya Watanabe. Ook zal "Without Trace" van de partij zijn, films en fotowerken van onder andere Steve McQueen, Willie Doherty en Stan Douglas.
 
De expositie van Hans Broek; "The Things I used to do" is verlengd tot en met 12 september.
 
Deze zomer volgen presentaties van de complete edities van Sigmar Polke, films van David Claerbout waaronder de première van zijn nieuwste video Aircraft (FAL), de installatie "Wolf Corridor" van de Belgische kunstenaar Kasper Bosmans en de video; "The Revolutions That Did (Not) Happen" van het jonge Nederlandse talent Silvia Martes.
 
Kijk hier voor De Pont Online.
Delen
Nieuwsbrief
Delen