Favoriet!

De Pont genomineerd voor Beste Tentoonstelling

Na een nominatie voor De Bibliotheek LocHal, is nu ook Museum De Pont genomineerd. De Pont maakt kans op Beste Tentoonstelling 2019.

Dertig jaar na zijn eerste museale presentatie in Nederland keert de wereldberoemde Belgische schilder Luc Tuymans terug naar De Pont museum met een overzichtstentoonstelling van zijn werk van 1975 tot nu.

Mede vanwege de lange en trouwe samenwerking tussen kunstenaar en museum bepaalde Tuymans zelf de inrichting van de tentoonstelling en de selectie van vijftig werken, waaronder een aantal nooit eerder getoonde schilderijen. Exposeren beschouwt hij als onderdeel van zijn kunstpraktijk. Dit is een van de twee grote Tuymans-tentoonstellingen die dit jaar in Europa te zien zijn, naast een solo in het Palazzo Grassi in Venetië.

De tentoonstelling die mogelijk in de prijzen valt, is nog te zien t/m 17 november. Ben jij ook zo enthousiast en trots op deze tentoonstelling? Stem dan hier op De Pont!

Delen
Nieuwsbrief
Delen