Kids

De Pindakaas winkel komt met een Stadsspeurtocht!

Nu de meeste winkels gesloten zijn en mensen merendeels binnen zitten is het goed om in beweging te blijven! Daarom heeft de Pindakaaswinkel een speurtocht georganiseerd. Met een wandeling door de stad kun je zeven letters ontdekken die samen een woord vormen. Wanneer jij je aan het einde van de wandeling met het goede woord meldt in de winkel, ontvang je een gratis koffie of thee om lekker op te warmen!

 

Hoe werkt de speurtocht? 

1. Wandel de route. Deze vind je hier.
2. Vind de potjes op de aangegeven loacties op de route.
3. In elk potje zit een letter. Zet jezelf op elke locatie op de foto met het potje. Kan je het potje niet vinden? Dan wordt het maken van het woord iets lastiger. Maak in iedergeval zeker een foto van jezelf op de locatie! 
4. Schrijf de letters die je hebt gevonden op en zet ze in de juiste volgorde zodat er een logisch woord onstaat (Kinderen de letters, ouders het woord). 
5. Toon de foto's en vertel het juiste woord aan de medewerker in de winkel en kies je gratis drankje!
6. Laat de potjes op de plek waar je ze vindt zodat andere deelnemers ze ook weer kunnen vinden.
7. We hopen dat de potjes op locatie blijven maar dit kunnen we helaas niet garanderen.
8. Doe mee voor de fun en een frisse neus, de prijs is een leuke attentie. 

Op de website van de Pindakaaswinkel vind je een PDF bestand van de route zodat je 'm kunt uitprinten! 
Veel plezier en succes! 

Delen
Nieuwsbrief
Delen