De Oliemeulen heeft een nieuwe webwinkel!

Shop nu de leukste tasjes, sieraden en gadgets online bij Dierenpark De Oliemeulen! Met de nieuwe webwinkel gaat De Oliemeulen spetterend van start in maart.

Zo vind je hier de oude vertrouwde artikelen voor je dieren maar ook super schattigge handgemaakte sieraden, tasjes en unieke producten.

Het dierenpark De oliemeulen is een supertof reptielenhuis met allerlei slangen, spinnen, reptielen én roofdieren. Er kunnen kinderpartijtjes worden georganiseerd, rondleidinen worden gegeven of je kunt een vette dierenshow bijwonen. Het dierenpark is echter, in verband met de huidige coronamaatregelen gesloten. Houd de sociale media van het park in de gaten voor het meest actuele nieuws omtrent de openingstijden.

Neem snel een kijkje in de webwinkel van het dierenpark.

Delen
Nieuwsbrief
Delen