Word jij de Nieuwe Vincent van Tilburg?

Een terugkerend talentenprogramma: De Nieuwe Vincent! Dit programma is voor kinderen van 10 t/m 14 jaar met een passie voor tekenen en wordt georganiseerd door Vincents Tekenlokaal.

Kinderen kunnen op spelenderwijs kennis op doen en worden uitgedaagd om te tekenen en te schilderen. De deelnemers werken met nieuwe technieken die zij nog niet kennen. Er zijn activiteiten die zij uit hun comfortzone haalt en waarbij hun zintuigen geprikkeld worden. Zo maken zij een groei door en ontdekken ze wie ze nu eigenlijk zijn. Zou er een creatieve kunstenaar of schilder tussen de deelnemers zitten? Ze bezoeken ateliers, musea, een kunstacademie, expositieruimtes. Samen nieuw werk maken, is inspirerend voor zowel de Nieuwe Vincenten als de kunstenaars zelf. De Nieuwe Vincent wordt georganiseerd door Vincents Tekenlokaal. Vincents Tekenlokaal in Ontdekstation013 is dé creatieve plek in Tilburg waar de verbeeldingskracht wordt geprikkeld.

Delen
Nieuwsbrief
Delen