Daisy Festival begint met kaartverkoop op 11 maart!

Het Daisy Festival kon vorig jaar vanwege corona niet doorgaan maar houdt hoop voor de editie van dit jaar. Het festival is naar een latere datum verplaatst in 2021 maar begint op 11 maart al met de voorverkoop.

Corona brengt uiteraard veel onzekerheden met zich mee maar toch waagt Daisy Festival het erop. Aanstaande donderdag begint dan ook de kaartverkoop om 12:00 uur. Voor het eerst in tijden weer digitaal in de rij staan, velen kunnen niet wachten.

Heb je een ticket in 2020 gekocht en behouden? Deze is nog steeds geldig voor de opkomende editie. Je betaalt nu de helft van het bedrag en zodra het festival een defnitieve go krijgt betaal je de rest. Mocht het festival tóch gecanceld worden krijg je het aankoop bedrag uiteraard terug.

Wees er snel bij want er is een beperkt aantal kaarten verkrijgbaar!

Delen
Nieuwsbrief
Delen