Proost!

Commanderie Zomer Festival

Deze zomer opent de Commanderie het grootste terras van Tilburg! Met creatief denken een een super leuk initiatief staat er straks een heuse Beach Club in Tilburg.

Twee zalen en een terras worden samengevoegd tot een groot terras van wel 1000m2! Normaal kun je niet zomaar aanschuiven bij de Commanderie en houden zij voornamelijk besloten feesten maar deze zomer wordt dit anders. Geniet van het mooie terras en leuke activiteiten, ook voor kinderen.

Ga eens lekker Jeu de boulen terwijl je kinderen zich vermaken in de speeltuin, of ga lekker BBQ'en met de familie aan een van de tafel Barbeque's. Ook wordt de Commanderie het startpunt van verschillende wandel- en fietsroutes.

Kijk voor meer informatie ook eens op de Facebookpagina van de Commanderie.

Delen
Nieuwsbrief
Delen