Click en collect bij VVV Tilburg

Op woensdag 10 februari is VVV Tilburg gestart met Click en Collect, zodat je ook bij ons bestellingen kan komen ophalen aan de deur.

Hoe werkt dit?

Je kan bij ons producten uit het assortiment bestellen via 013 5323 720 of via vvv@tilburg.nl. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact op om een tijdslot en betaalwijze af te stemmen. Je betaalt via mobiele pin of via vooraf betalen met je eigen bank. Er moet minimaal 4 uur tussen bestelling en afhalen zitten. Er zijn tijdsloten beschikbaar van maandag t/m vrijdag.

Ons assortiment

Er staat een overzicht van ons assortiment op www.vvvtilburg.nl. Zoek je naar een specifiek product en staat dit er niet bij? Bel of mail ons, dan bekijken we de mogelijkheden. Bestellen via onze webshop blijft natuurlijk mogelijk! Onze webshop rekent automatisch verzendkosten bij jouw bestelling, wil je de bestelling komen ophalen? Neem dan contact met ons op.

Delen
Nieuwsbrief
Delen